Projeksiyon Perdesi - Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

Bize ulaşın ve size uygun perde konusunda bilgilendirmelerin yanında fiyat alınız. Onayınızın ardından ürün size kargolanır veya kurulum teknik ekibimizce yapılacaksa onlar tarafından adresinize getirilir.

Neden hazır perde yerine HD perde tercih etmeliyim?

1. Çok çeşit projeksiyon perdesi var ve doğru modeli, projektörünüze en uygun perde sistemini tercih etmelisiniz. İnternet sitelerinden veya teknoloji marketlerinden alacağınız perdeyle en iyi görünütüyü yakalamanız zor. Doğru olan size özel perdenin hazırlanması. Ayrıca ciddi profeyonel maksatlarla projeksiyon kullanacaksanız, bizim gibi profesyonel kurumlara yönelerek destek almanız faydalı olacaktır. 2. Perde teknolojisi her sene ilerliyor. Hazır alacağınız bir perde, tasarım/üretim ve pazarlama aşamalarını düşünürseniz üç-dört yıl öncesinin sistemidir. Piyasada Procolor, Tigger, Codegen, Everest, Silvescrest, XBlack, Liteout, Sunlight gibi markalar var. Bunların kaliteleri büyük değişkenlik gösteriyor. Doğrusunu söylemek gerekirse, düşük fiyatlı diye hazır perde alırsanız hayalkırıklığı yaşamanız olasıdır. 3. Satış sonrası hizmetler. Bizim işimiz bu. Aldığınız garanti sistemleri memnuniyetle kullanmanızı sağlamak. Bu desteği marketten aldığınız bir üründe bulmanız olası değil.

Size nasıl ulaşabilirim?

Telefon, email veya iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizim çalışma sistemimiz, müşterimize ve onun gereksinimlerine uygun perdeyi özel olarak hazırlamak olduğu için sitemiz üzerinden "sepete ekle" tarzında tarzında satış yapmıyoruz.

Ürünlerinizin menşei nedir?

Değişkenlik arzetse de genelde Türk malı malzemeler kullanıyoruz. Son teknoloji ve yüksek kaliteden taviz vermiyoruz.

Perdemi kendim kurabilir miyim?

Elbette. Gerekli bilgileri bizden alabilirsiniz. Bazı sistemlerin ise profesyonel ekiplerce kurulması gerekir.
Sipariş Ver