Projeksiyon Perdesi Hakkında Bilgi

Neden projeksiyon perdesine ihtiyacım var?

Hangi tarzda projeksiyon yaparsanız yapın farketmez, en yüksek kalitede görüntü elde etmede son aşama perdedir. Perde harici bir yüzeyde belli bir görüntü almak mümkünse de ideal değildir. Bugün dünyada bu alan çalışmalar yapılmakta, projektörlerde gelişime paralel olarak en yüksek kaliteli perdelerin tasarlanması ve üretilmesi sağlanmaktadır.

projeksiyon perdesi kumaşı

HD projeksiyon perdeleri farkli çeşit yüzeylere sahip olabilir. Bu yüzeylerin her birinin avantajları ve dezavantajları olabilir. Ancak ortak nokta, ürettiğimiz tüm perdeler ışığı mükemmel şekilde toplayarak izleyiciye sunmaktadır.

Projektörüm için hangi perdeyi seçmeliyim?

Doğru perdenin seçimi büyük önem arz eder. Doğru perde alınırsa görüntü muazzam olacaktır. Perde seçiminde ortamdaki ışık düzeyi, sistemin kullanım amacı, projektörün konumu/ışık çıkışı ve sunumun yapıldığı odaya ilişkin detaylardır. Lütfen bize ulaşın ve en doğru bilgilendirmeyi alınız. Perde yüzeyinin kalitesi nasıl belli olur? Zemin görüntü kalitesinde en belirleyici unsurdur. Zemin için iki önemli parametre vardır: "gain" ve görüş açısı. Gain dediğimiz şey, perdenin yansıtma performansı hakkında fikir verir. Dünyada standart bir ölçü birimi olarak benimsenmiştir. Mat beyaz perdede gain 1.0 kabul edilir. Magnezyum Karbonat (MgCO3) ışığı emmek yerine dengeli bir tarzda yansıttığı için en çok kullanılan materyaldir. Gain standardı bu materyale bağlıdır. Diğer faktör izleyicinin görüş açısı, perdenin maksimum kaç derece açıdan izlenebileceğini belirtir.

NOT: 1- Fiyatlara KDV dahil değildir. 2- İstenilen her ölçüde perde yaptırabilirsiniz. 3- Çoklu alımlarda (projelerde) size özel teklif ve fiyat hazırlanır.

Sipariş Ver