Gümüş Projeksiyon Perdeleri

Standard

Gümüş projeksiyon perdeleri genelde üç boyutlu projektörlerden görüntü almada kullanılan projeksiyon perdelerinde kullanılır. Bu kumaş reflektif özellikleri itibariyle yüzeyinden toplanan görüntüyü renk ve kontrast kaymalarından muhafaza etmektedir. Perde materyali olarak farklı üreticiler farklı tercihler yaparlar. Değişik bazı alaşımların daha iyi görüntü sonucu verdiği iddia edilir ancak bunlar büyük ölçüde deneyseldir ve ciddi biçimde kabul edilebilir olması için daha fazla test yapılması gerektir.

3 Boyutlu (3D) Projeksiyon Perdesi

Gümüş perde adını verdiğimiz özel projeksiyon perde sistemleriyle görüntü en net şekilde oluşturulur. Perde kumaşı gri renktedir ve renk ve zıtlık uyumsuzluklarını engelleyecek yapıdadır. İsterseniz manuel isterseniz motorlu/uzaktan kumandalı olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca sabit kurulum mümkündür. En çok kullanılan aspect ratio 16/9 ve 4/3 ‘tür. Yaygın üç boyutlu perde ebatları 250×200 ve 300×200 cm olarak sıralanilir.

HD gümüş projeksiyon perdesi için Fiyatları kontrol edebilirsiniz ve hemen sipariş verebilirsiniz. Eğer herhangi bir konuda bilgi alma ihtiyacı hissediyorsanız lütfen bize telefon, e-mail veya kontakt formu vasıtasıyla ulaşınız.